Liečba energiou REIKI, očista čakier

Vyskúšajte prírodnú liečebnú metódu REIKI, ktorá zmierňuje stres a pomáha pri mnohých zdravotných problémoch, prospieva telu aj duši a pomáha pochopiť zmysel života.

Nebojte sa slova „ENERGIA“! Otvorte vaše brány vnímania a nebojte sa energie hľadať, cítíť, akceptovať a pracovať s nimi. Sú našou súčasťou a čím rýchlejšie ich pochopíme a akceptujeme, tým rýchlejšie môžeme duchovne rásť, rozvíjať sa, zbavovať sa strachu a liečiť sa.

Ak totiž bude zdravá vaša energia, bude zdravé nielen vaše telo, ale i váš život. Zistíte, kto ste a čo chcete od života, a nájdete cestu, ako to dosiahnuť.

REIKI
v preklade z japončiny znamená

rei—životodarná, vesmírna;

ki—energia.

Je to učenie o liečení tela a duše. Aj keď nenahrádza silu klasickej medicíny je podpornou metódou, ktorá napomáha harmonizovať telo a dušu. Je to energia, ktorá nemá žiadne obmedzenia, vždy si nájde cestičku a spôsob ako sa dostať do miest na tele, kde je najpotrebnejšia.

A ako sa reiki predáva? Jednoducho, ak človek, ktorý si o reiki poprosil je v našej blízkosti, stačí priložiť ruky na konkrétne miesto na tele. Ďalej sa už deje to, čo sa diať má. No reiki má svoju vlastnú inteligenciu a ak to tak možem povedať je priamo Božskou energiou. A Boh predsa vie najlepšie kam, a kde sa má dostať, a ako majú veci dopadnúť. Najdôležitejšie je pri predávaní reiki celkom odovzdať svoju myseľ. Dovoliť energii, aby cez nás prúdila.

OČISTENIE ČAKIER
Starostlivosť o čakry je dôležitá na správne fungovanie celého energetického systému tela. Je potrebné ich udržiavať v čistote z dôvodu prísunu energie do tela, správneho prúdenia energie a dokonalého fungovania jednotlivých orgánov v tele. Pri hĺbkovej očiste sa odstraňujú rôzne negatívne energetické nánosy a bloky nielen čakrách ale aj v energetických dráhach a meridiánoch.

DIAGNOSTIKA S TERAPIOU
Terapia odstraňuje rôzne typy a formy blokov: duševných, telesných, citových, emocionálnych, psychických, energetických, ktoré majú vplyv na kvalitu nášho života.

Mnohé tieto bloky nás zaťažujú a ani si nevieme uvedomiť ako deštrukčne môžu vplývať na osobnosť človeka, jeho celkové zdravie fyzické i psychické. Bloky sa vytvárali od detstva, cez rôzne krivdy, útlak, tvrdosťou výchovy dieťaťa. Pokračovali utváraním v škole a počas puberty, útlakom, posmechom, nesprávnym postojom učiteľov, rodičov, spolužiakov a z toho plynúce rôzne komplexy menejcennosti, fóbie, citové bloky a pod.

Ďalšie sa utvárajú počas celého života, v manželstve, v práci, vo vzťahoch, po úmrtí blízkych ľudí. Uvoľňujú sa aj bloky energetické ako nedostatok životnej energie alebo prebytok energie, bloky z minulých životoch, ktoré môžu pôsobiť počas celého života, alebo sa spriechodňujú počas nových karmických období.
V poslednej dobe čoraz viac ľudí využíva svoje negatívne energie a nadprirodzené sily na ubližovanie,urieknutie ľudí ,či na pomstu.

A keďže človek nemá právo negatívne zasahovať do osudu iných ľudí , cítila som potrebu ľuďom pomáhať v takýchto prípadoch.